Ödeme Seçenekleri

Ödemelerinizi Kredi Kartı veya Havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme:

Tonerofisi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu alışverişlerde gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra, siparişiniz hazırlanma ve teslimat sürecine girecektir. Alışverişlerinizde tüm kredi karlarını kullanabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme: 

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havaleyle yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler, sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale/EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli sipariş numaranızı ödemeniz sırasında Havale/EFT açıklama bölümünde; alıcı bölümüne ise firma unvanımızı Bayram KORKMAZ olarak girmeniz gerekmektedir. Toplam tutarı eksiksiz girmeyi unutmayınız. Böylelikle ödeme onayınız daha hızlı gerçekleşecektir.
Anlaşmalı bankaların hesap numaraları ve IBAN bilgileri:

 

– Garanti Bankası A.Ş.
Sultanbeyli Şubesi, Şube No: 392, Hesap No: 6661219
IBAN: TR37 0006 2000 3920 0006 6612 19